Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter szerint helyes az az elképzelés, hogy az általa vezetett minisztérium Debrecenbe költözzön - közölte a Földművelésügyi Minisztérium (FM) sajtóirodája kedden.
A vidékfejlesztési tárca Debrecenbe tart
Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter szerint helyes az az elképzelés, hogy az általa vezetett minisztérium Debrecenbe költözzön - közölte a Földművelésügyi Minisztérium (FM) sajtóirodája kedden.
