Ez a választás nem arról szól, hogy ki fog nyerni, április 8-án ugyanis "a saját életünkről, gyermekeink és unokáink jövőjéről döntünk majd" - hangoztatta Zsigó Róbert fideszes politikus kedd délután a Bács-Kiskun megyei Mélykúton.
A Földművelésügyi Minisztérium élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkára, a bajai központú választókerület Fidesz-KDNP-s jelöltje a művelődési házban tartott lakossági fórumon kiemelte: sok még a teendő, de Magyarország jó irányba halad, és "sok a vesztenivalónk, ha nem tudjuk megvédeni az országunkat".
Mint mondta, "ha elhibázzuk, bevándorlóországgá válunk", és olyan folyamatok indulnak el, amit nem lehet visszafordítani. A mostani választás tétje ezért nagyobb, mint általában - tette hozzá a kormánypárti politikus.



