Vona Gábor a Jobbik valódi lelkéről beszélt

Évadnyitót tartott az ellenzéki párt - Vonától visszakövetelik a gárdamellényt

Belföld
  • 2017.01.28. - 16:19

Évadnyitó rendezvényt tartott szombaton Budapesten a Jobbik. A rendezvényen felszólalt Vona Gábor is, aki ellen egykori jobbikosok szerveztek demonstrációt és akitől visszakövetelték a Magyar Gárda mellényét, amelyre a pártelnök képviselői esküjét tette 2010-ben.

Vona-HR3-576x356
Beszélt arról is, hogy a Jobbik 14 éves történelmének nehézségei semmik ahhoz képest, ami a következő egy-másfél évben várható. 

HR-tüntetés
ilip Norbert, aki önmagát a Magyar Gárda Mozgalom volt vezérkari tisztjének nevezte, néhány társával együtt a Jobbik vezetőinek szánt petíciót adott át Dudás Róbertnek, a párt regionális igazgatójának. 
Reklám