Évadnyitó rendezvényt tartott szombaton Budapesten a Jobbik. A rendezvényen felszólalt Vona Gábor is, aki ellen egykori jobbikosok szerveztek demonstrációt és akitől visszakövetelték a Magyar Gárda mellényét, amelyre a pártelnök képviselői esküjét tette 2010-ben.





