Védeni kell a bringásokat!

Másfél méter címmel indul a kerékpárosok védelmét szolgáló kampány

Belföld
  • 2018.08.01. - 13:10

Másfél méter címmel indít a kerékpárosok védelmét szolgáló kampányt az Aktív Magyarországért felelős kormánybiztos. A program célja felhívni az autósok figyelmét arra, hogy a kerékpárosok előzésekor a biztonságos oldaltávolság lakott területen kívül másfél, lakott területen belül egy méter - közölte Révész Máriusz a kampányt beharangozó sajtótájékoztatón kedden Budapesten. 

révészmáriusz-kötetlen576
Eisenkrammer Károly, a Tour de Hongrie főszervezője ismertette: az idei versenyen több kerékpáros csapat mezén is rajta lesz a Másfél méter! logója. A megszokott szponzori hirdetés helyett ez a logó került a sárga trikóra is, így az élen álló versenyzőre irányuló médiafigyelem egyben a kampányt is szolgálja majd.
Reklám