Vaszily viszi tovább az MTVA-t

Belföld
  • 2015.08.17. - 13:22

Vaszily Miklós megbízott vezérigazgatóként vezeti tovább a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alapot, miután elődje, Szabó László Zsolt augusztus 15-i hatállyal lemondott.

Egy hete közölték, hogy távozik posztjáról Szabó László Zsolt. Az MTVA közleménye szerint  igazgatása alatt a szervezet  megújította a közmédia több csatornáját, és új, önálló sportcsatornát is indított. Az M1 ez idő alatt vált hír- és aktuális csatornává, elindult a fiataloknak szóló Petőfi TV, a Duna TV vált a nemzeti főadóvá, az online felületeken pedig megújult a hirado.hu és a telesport.hu. Az MTVA szervezetében hatékonyabbá és átláthatóbbá vált.

Reklám