Választási csalásért feljelentik a kisgazdák a Jobbikot

Nyilvánosságra került a Jobbik-FKGP szerződés

Belföld
  • 2018.03.24. - 16:42

Ahogyan arról mi is beszámoltunk, pénzt ígért a Jobbik a Kisgazdapárt elnökének annak érdekében, hogy a párt visszaléptesse talpon maradt jelöltjeit. A vesztegetési kísérlet azonban balul sült el: az FKGP politikusai fellázadtak a durva befolyásolási kísérlet ellen. Egyikük feljelenti a Jobbikot „választási csalásért és befolyásáért”, a párt országos főtitkára pedig úgy fogalmazott, hogy a Kisgazdapárt nem eladó, országgyűlési képviselőjelöltjeik nem rabszolgák, és nem lehet őket eladni.

dokumentum
Reklám