Kocsis Máté maradt a Fidesz budapesti választmányának elnöke, miután a keddi tisztújításon egyhangúlag támogatta a párt fővárosi szervezete.
A budapesti Fidesz keddi közleménye szerint újraválasztották az elnökség tagjait is, Hassay Zsófia, Rónaszékiné Keresztes Mónika, Bácskai János, Fónagy János, Kucsák László és Láng Zsolt lesznek a tagok. Megbízatásuk két évre szól.



