Tuzson Bence: Felháborító a kvótarendszer újbóli napirendre kerülése

"A bevándorlók betelepítése veszélyt jelenthetne"

Belföld
  • 2016.02.09. - 17:21

Meghökkentőnek és felháborítónak nevezte a kvótarendszer ismételt napirendre kerülését a kormányzati kommunikációért felelős államtitkár.

Tuzson Bence az M1 aktuális csatornának kedden nyilatkozva kiemelte: az Európai Unió Tanácsának soros holland elnöksége idején egyes politikusok a kvótarendszer "visszacsempészésére törekednek". 
A bevándorlók betelepítése veszélyt jelenthetne a magyar kultúrára,  gazdaságra és növelné a terrorveszélyt - hangsúlyozta az államtitkár.

Reklám