Többen születtek, de többen is haltak meg

Csökkent a lakosság az év első felében

Belföld
  • 2015.09.23. - 10:15

Többen születtek, de még többen haltak meg 2015 első hét hónapjában, mint az elmúlt év hasonló időszakában - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

Baba Mama
Reklám