Többen születtek, de még többen haltak meg 2015 első hét hónapjában, mint az elmúlt év hasonló időszakában - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

Csökkent a lakosság az év első felében
Többen születtek, de még többen haltak meg 2015 első hét hónapjában, mint az elmúlt év hasonló időszakában - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

