Több tízezer gyermek nyaralhatott az Erzsébet-programmal

Kezdődik az őszi szezon

Belföld
  • 2015.08.28. - 14:15

Véget értek a nyári Erzsébet-táborok, az idén is több tízezer gyermek nyaralhatott az Erzsébet-program segítségével három balatoni és egy erdélyi helyszínen - közölte a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány

erzsébet progi lead
Reklám