Véget értek a nyári Erzsébet-táborok, az idén is több tízezer gyermek nyaralhatott az Erzsébet-program segítségével három balatoni és egy erdélyi helyszínen - közölte a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány

Kezdődik az őszi szezon
Véget értek a nyári Erzsébet-táborok, az idén is több tízezer gyermek nyaralhatott az Erzsébet-program segítségével három balatoni és egy erdélyi helyszínen - közölte a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány


Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye