Növelték a rendőri létszámot a déli határnál, hétfőn Röszke és Ásotthalom között néhány száz méterenként járőrök ellenőrizték a zöldhatárt - tapasztalta az MTI tudósítója a helyszínen.

Röszke és Ásotthalom között néhány száz méterenként járőröznek
Növelték a rendőri létszámot a déli határnál, hétfőn Röszke és Ásotthalom között néhány száz méterenként járőrök ellenőrizték a zöldhatárt - tapasztalta az MTI tudósítója a helyszínen.

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
