Idén 18. alkalommal adják át a termékmegjelölésre jogosító Magyar Termék Nagydíjat - közölte a Magyar Termék Nagydíj Pályázati Iroda ügyvivő igazgatója vasárnap az M1 aktuális csatorna műsorában.

"A pályázattal elsősorban a fogyasztók nyernek"
Idén 18. alkalommal adják át a termékmegjelölésre jogosító Magyar Termék Nagydíjat - közölte a Magyar Termék Nagydíj Pályázati Iroda ügyvivő igazgatója vasárnap az M1 aktuális csatorna műsorában.

