Együttműködési megállapodást írt alá hétfőn a magyar állam, a fővárosi önkormányzat és a Magyar Olimpiai Bizottság a 2024-es budapesti olimpiai pályázatról.

Együttműködési megállapodást írt alá az állam, a MOB és a fővárosi önkormányzat
Együttműködési megállapodást írt alá hétfőn a magyar állam, a fővárosi önkormányzat és a Magyar Olimpiai Bizottság a 2024-es budapesti olimpiai pályázatról.


Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne