Tarlós István: Elhibázott beruházás volt a 4-es metróé

Az OLAF-jelentésről tartott meghallgatást az Országgyűlés gazdasági bizottsága

Belföld
  • 2017.03.06. - 12:35

Elhibázott beruházásnak nevezte Tarlós István főpolgármester a 4-es metró beruházást, amely hibás, kedvezőtlen szerződésekre épült.

tarlós_bizottság576
Reklám