Aki Budapestet szereti, támogatja az olimpiát, nem ír alá ilyen íveket - mondta az M1-en a főpolgármester.
Tarlós István kijelentette: Budapest mindenképpen jól jár az olimpiával, a játékokat megérdemlik a magyar sportolók, a rendezvényt pedig jelentős összegekkel támogatja a Nemzetközi Olimpiai Bizottság. Azt mondta, az eseményre olyan beruházások valósulhatnak meg biztos finanszírozás mellett, amelyek különben később vagy sosem jöhettek volna létre, így "Budapest szempontjából értelmetlen támadni az olimpia rendezését".



