Szeptemberben először alapbérhez igazított kiegészítés az egészségügyi dolgozóknak

5,33 milliárd forintot fordítanak a rendelkezés végrehajtására

Belföld
  • 2015.08.06. - 18:49

Szeptemberben fizetik ki először az egészségügyi dolgozók bérkiegészítését teljes körűen a 2015. július 1. óta végzett túlmunkáért - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyért felelős államtitkársága csütörtökön az MTI-vel.

egészségügy 20150508
Reklám