Szent II. János Pál pápa-ereklyét kapott a lengyel katolikus egyháztól a budapesti lengyel plébánia. Az ereklyét Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek helyezte el a lengyel közösség kőbányai templomában vasárnap szentmise keretében.

„A lengyel-magyar barátság jó alap”
Szent II. János Pál pápa-ereklyét kapott a lengyel katolikus egyháztól a budapesti lengyel plébánia. Az ereklyét Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek helyezte el a lengyel közösség kőbányai templomában vasárnap szentmise keretében.


Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne