Székely László a bonyhádi leletek megóvását kérte

A gótikus templom maradványaira utat építetnének

Belföld
  • 2015.10.07. - 19:39

A Bonyhádon - útépítés közben - feltárt gótikus plébániatemplom maradványainak megőrzését kérte az alapvető jogok biztosa és a jövő nemzedékek érdekeinek képviseletét ellátó helyettese az illetékes döntéshozóktól és szakhivataloktól - közölte az Alapvető Jogok Biztosának Hivatala szerdán az MTI-vel.

Székely László ombudsman kezét emeli
Reklám