Számos, a nyugdíjasoknak kedvező javaslatot vitattak meg

Az öregeket érintő javaslatokról tárgyalt az Idősek Tanácsa az Országházban

Belföld
  • 2016.11.17. - 04:03

Számos, a nyugdíjasoknak kedvező javaslatot vitattak meg az Idősek Tanácsának résztvevői Orbán Viktor miniszterelnök (képünkön Gazsó Ferenc szociológussal beszélget) részvételével.

idosek-tanácsa
(Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd)

A tegnapi, az Országházban tartott ülésről Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője azt nyilatkozta, a terveket a kormány is napirendjére vette a nap folyamán az Emberi Erőforrások Minisztériumának előterjesztésében. A tanácskozáson részt vett mások mellett Varga Mihály, a nemzetgazdasági tárca vezetője, Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter és Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter is. 

Reklám