Soltész Miklós: Százmillió forintot kap a Petőfi téri ortodox templom

A templomtorony a II. világháborúban omlott le.

Belföld
  • 2016.10.24. - 11:45

A kormány százmillió forinttal támogatja a budapesti Petőfi téren álló Nagyboldogasszony magyar ortodox székesegyház tornyának újjáépítését. Az erről szóló szerződést hétfőn újságírók előtt írta alá Soltész Miklós egyházi, nemzetiségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkár és Tyihon podolszki püspök, a Magyar Ortodox Egyházmegye kormányzója. 

soltész_tyihon576
Reklám