Nyolcadik alkalommal hirdette meg a Békemenetet a magyar szabadság és a kormány politikája melletti kiállás jegyében a Civil Összefogás Fórum (CÖF). Csütörtökön minden eddiginél többen gyűltek össze a CÖF hívására.
A tömeg együtt vonult át a budai Bem tértől Pestre, a Kossuth térre, ahol Orbán Viktor kormányfő mondott ünnepi beszédet.
Galériánk ízelítőt ad a Békemenet hangulatából.



