Az elmúlt öt évben a kormány ötszázmilliárd forintot, az összes magyarországi cég másfél évi társaságiadó-befizetésének megfelelő nagyságrendű pénzt fordított egészségügyi fejlesztésekre - mondta Rétvári Bence a Budai Irgalmasrendi Kórházban tartott ünnepségen.




