Rétvári Bence: Már hatszázezren üdültek az Erzsébet-programmal

Az üdülők fele gyermek volt

Belföld
  • 2015.09.29. - 07:56

Az Erzsébet-program első négy évében - az ideivel együtt - több mint hatszázezren üdültek már, köztük háromszázezer gyermek - válaszolta az Emberi Erőforrások Minisztériuma parlamenti államtitkára

Rétvári Bence 20150831
Reklám