Randalírozásba torkollottak a szerda esti demonstrációk Budapesten: az egybegyűltek gyújtogattak, törtek-zúztak, ami csak az útjukba került.
A szerdai demonstrálók még a Bubi kerékpárokat is szétverték, kukákat gyújtogattak, az okozott kár akár a több száz milliót is elérheti.




