Pintér Sándor: Magyarország betartja az uniós szabályokat

Péntektől a tagállamok és a harmadik országok polgárai is csak ellenőrzést követően léphetnek át a határon - emelte ki a belügyminiszter

Belföld
  • 2017.04.06. - 11:36

Magyarország betartja a külső határok védelmét előíró uniós szabályokat, a cél, hogy mindenki csak ellenőrzést követően léphessen be az országba és így az Európai Unióba - jelentette ki a belügyminiszter csütörtökön Tompán.

tranzit

Reklám