„Persona non grata vagy, tűnj el!”

Székelyudvarhelyen sem örültek Vona Gábornak + VIDEÓ

Belföld
  • 2018.03.05. - 13:13

Marosvásárhelyen és Székelyudvarhelyen próbálta megszólítani a magyar választókat Vona Gábor, a Jobbik elnöke mérsékelt sikerrel. A legújabb felvételen a fórum egyik felszólalója megdobálta a Jobbik elnökét, akit arra kért, hogy minél előbb hagyja el Székelyföldet. 

Először találkozunk, de nem vagyok boldog, sőt, nem tetszésemet fejezem ki ön iránt – így kezdte felszólalását Vona Gábor erdélyi fórumának egyik résztvevője a Vadhajtások.com nevű Facebook-oldalra feltöltött újabb videón.

A felháborodott felszólaló végig emelt hangon beszélt a láthatóan megzavarodott jobbikos elnökhöz. „Te török köcsög, jegyezd meg, hogy nem csak pályát, hanem útirányt is rosszul választottál" – folytatta mondandóját az idősebb székely.

Ezután Vonát nem kívánatosnak nyilvánította Székelyföldön. „Persona non grata vagy, tűnj el!” – tette hozzá, és saját fórumán megdobálta a Jobbik elnökét.

Itt tudják megnézni a jelenetet 54:35-től:

Forrás: Origo.hu

Reklám