Rendhagyó fizikaórát tartott tegnap Palkovics László oktatási államtitkár a fővárosi Jedlik Ányos Gimnáziumban.

Előtte sajtótájékoztatón beszélt a természettudományos tárgyak mindennapokban betöltött szerepéről, nélkülözhetetlenségéről. Németh Szilárd, Csepel országgyűlési képviselője és polgármestere, a Fidesz frakcióvezető-helyettese beszámolt arról, hogy a csepeli oktatás zászlóshajójaként aposztrofált iskolára több felújítás vár a közeljövőben. Takács Attila, a gimnázium Öveges-laborjának vezetője bemutatta az Öveges-program keretében létrehozott speciális tantermet.



