Országjárásra viszik az Eucharisztikus Világkongresszus keresztjét

A három méter magas tölgyfakeresztet 2020-ig valamennyi egyházmegyébe eljuttatják

Belföld
  • 2018.02.24. - 18:55

Országjáró körútra viszik az Eucharisztikus Világkongresszus missziós keresztjét. A keresztet Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek áldotta meg és indította útjára szombat délután az esztergomi bazilikából - közölte Tóth János Csaba, a főegyházmegye sajtóreferense.

eucharisztikus világkongresszus kereszt
Reklám