Orbán Viktor a parlamentben fogadta a budapesti Úszó Világkupa résztvevőit

A miniszterelnök videót és képgalériát is megosztott a találkozóról

Belföld
  • 2018.10.03. - 11:00

Az október 4-én kezdődő budapesti Úszó Világkupára érkező versenyzőkkel találkozott a parlamentben Orbán Viktor miniszterelnök.

Az eseményről – amelyen részt vett többek közt Cseh László, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Dávid és a sydney-i olimpián híressé vált Eric Moussambani is – videót és fotókat is megosztott a kormányfő a közösségi oldalán

Reklám