Meg kell erősíteni a magyar-szerb határzárat, ezért egy újabb kerítéssor létesül a határszakaszon a legmodernebb technikai eszközökkel – közölte Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában. A kormányfővel készült interjúban szó esett a kvótareferendumról és a péntek délutáni V4-es találkozóról is, továbbá Orbán Viktor kifejtette, Magyarországnak miért van szüksége egy stabil Törökországra, melynek élén Erdogan elnök áll.




