Orbán Viktor Nicolas Sarkozy volt francia elnökkel tárgyalt

A tárgyaláson Európa helyzetéről, és a kontinens előtt álló kihívásokról volt szó

Belföld
  • 2018.12.15. - 11:58

Orbán Viktor miniszterelnök szombat délelőtt az Országházban fogadta Nicolas Sarkozy korábbi francia államfőt - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke az MTI-vel.

Mint mondta, a tárgyaláson Európa helyzetéről, és a kontinens előtt álló kihívásokról volt szó.

Nicolas Sarkozy 2007 és 2012 között volt Franciaország elnöke.

Reklám