Orbán Viktor: Mi magyarok bátrak voltunk

„Nehéz úgy beszélni 1956-ról, hogy közben kiszakítjuk ezt napjaink összefüggésrendszeréből”+VIDEÓ

Belföld
  • 2016.10.14. - 08:15

Büszkék lehetünk arra, hogy egyedül Magyarországon kérdezték meg az embereket a bevándorlás kérdésében, helyes dolgot tettünk, mi magyarok bátrak voltunk ebben az ügyben - mondta Orbán Viktor miniszterelnök péntek a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.

viki
Reklám