Brüsszelből, az Európai Unió csúcstalálkozójának helyszínéről üzent Orbán Viktor: a kormányfő Facebook-üzenetében kiemelte, hogy kemény csatákra készül.
Orbán Viktor elmondta: a miniszterelnöki csúcs legfontosabb kérdése Magyarország szempontjából a bevándorlás. "Azt már tudjuk, hiszen lelepleződtek: Magyarországon 2000 zsoldos, egy egész zsoldoshadsereg dolgozik Soros Györgynek, a magyar kormány ellenében. Itt, Brüsszelben sincsenek kevesen, a céljuk ugyanaz: Magyarországot bevándorlóországgá tenni, lebontani a kerítést és beengedni a migránsokat. Ezt nem fogjuk megengedni, a mai tárgyalásokon is érvényt szerzünk Magyarország érdekeinek" - szögezte le a kormányfő.



