Orbán Viktor: A tét Magyarország jövője

Kétszer a Fideszre, csak az a biztos +VIDEÓK

Belföld
  • 2018.04.08. - 10:22

Magyarország jövője a tét a parlamenti választáson - mondta Orbán Viktor miniszterelnök újságíróknak vasárnap kora reggel, miután leadta szavazatát Budapest XII. kerületében, a Zugligeti Általános Iskolában.

1 / 6
ovi3.jpg
 

Csepelre is ellátogatott a kormányfő

Orbán Viktor a szavazás napján Csepelen is járt. Erről Facebook-videóban emlékezett meg: "Vasárnap is melóztunk, Csepelen is voltunk: hajrá, Németh Szilárd, hajrá, csepeliek! Köszönöm azoknak, akik eddig elmentek és arra kérek mindenkit, menjen el, mindenkire szükség van, minden szavazat számít. Szavazzanak a Fideszre: kétszer a Fideszre, csak az a biztos. Sok szerencsét!"

 

 

Reklám