A miniszterelnök szavai szerint "álomgyilkosság" történt a budapesti olimpiai pályázat ügyében. Orbán Viktor pénteken a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában úgy fogalmazott: azért kellett a pályázat visszavonását javasolni, hogy megmentsék Magyarországot a szégyentől.




