Október 23.: Felvonták a nemzeti lobogót a Parlamentnél

Országszerte tartanak megemlékezéseket

Belföld
  • 2017.10.23. - 08:24

Katonai tiszteletadás mellett, Áder János köztársasági elnök és Kövér László, az Országgyűlés elnökének jelenlétében felvonták a nemzeti lobogót az 1956-os forradalom és szabadságharc 61. évfordulóján hétfő reggel az Országház előtt, a Kossuth Lajos téren.

zászlós

Reklám