Novembertől emelkednek a bérek az egészségügyben

A szakorvosok és a szakgyógyszerészek bére százezer forinttal lesz több

Belföld
  • 2017.10.31. - 15:04

November 1-jétől tovább emelkedik a mentőápolók, a mentőorvosok, a szakorvosok, az ápolók és a szakgyógyszerészek, összesen 98 ezer egészségügyben dolgozó bére - mondta az emberi erőforrások minisztere kedden Budapesten, sajtótájékoztatón.

grafik
Reklám