Novák Katalin: Húsz éve nem volt ilyen magas a termékenységi mutató

A házasságok száma is nő

Belföld
  • 2015.08.13. - 10:40

Egyre több gyermek születik Magyarországon, az elmúlt két évben folyamatosan nőtt a születések száma - mondta az Emmi család- és ifjúságügyért felelős államtitkára csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.

NovákKatalin576x356
Reklám