Egyre több gyermek születik Magyarországon, az elmúlt két évben folyamatosan nőtt a születések száma - mondta az Emmi család- és ifjúságügyért felelős államtitkára csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.

A házasságok száma is nő
Egyre több gyermek születik Magyarországon, az elmúlt két évben folyamatosan nőtt a születések száma - mondta az Emmi család- és ifjúságügyért felelős államtitkára csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján.

