Pozitív Magyarország megítélése a szomszédos országokban, és a magyarok is pozitívan állnak a közép-európai államokhoz - derül ki a Nézőpont Intézet kutatásából.

A magyarok leginkább Ausztriáról, Horvátországról és Szlovákiáról alkottak pozitív véleményt
Pozitív Magyarország megítélése a szomszédos országokban, és a magyarok is pozitívan állnak a közép-európai államokhoz - derül ki a Nézőpont Intézet kutatásából.

