A Terrorelhárítási Központ nem kis mértékben járul hozzá ahhoz, hogy ma Magyarország Európa egyik legbiztonságosabb országa - mondta Németh Szilárd, az Országgyűlés honvédelmi és rendészeti bizottságnak fideszes elnöke, miután kedden látogatást tett a Terrorelhárítási Központban.




