Nehezen gyűlnek az ajánlások a jobbikos vívónak

A politikus agymosottaknak nevezte a budapesti választókat

Belföld
  • 2018.03.02. - 18:37

Már csak néhány napja van az ajánlások összegyűjtésére a Jobbik színeiben induló egykori vívónak, Kovács Tamásnak. A politikus szerint egyfelől az emberek „nem mernek” megjelenni a standjánál, ezért kopogtatókörútra indult, de nem ez az egyetlen oka a kudarcnak: véleménye szerint ugyanis a budapesti választópolgárok agymosottak.

A politikus egy hete tette közzé üzenetét a Facebookon, ebben arra kéri a szavazókat, hogy hívják fel, amennyiben támogatják, ebben az esetben házhoz megy az aláírásért, arra a felvetésre pedig, hogy a standolással gyorsabban összegyűjthetné az ajánlásokat, azzal felel, hogy a választópolgárok „nem mernének” odamenni a standjához. Hozzászólásában egyszerűen „agymosottaknak” nevezi a fővárosi választókat, mivel véleménye szerint „vidéken az emberek sokkal elszántabbak és bátrabbak” - teszi ezt annak ellenére, hogy Budapest negyedik választókerületében indul.

Reklám