A kormány az elmúlt négy évben huszonnyolcmilliárd forinttal támogatta a bölcsődeépítéseket, ennek következtében csak a dél-alföldi régióban harminc százalékkal nőtt a férőhelyek száma - mondta Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár a kecskeméti Mercedes-Benz gyár óvodájának és bölcsődéjének átadásán.




