Montenegrónak az Európai Unióban van a helye, az ország felkészült, hogy a közösség tagja legyen - jelentette ki Orbán Viktor kormányfő pénteken az Országházban, miután tárgyalást folytatott Dusko Markovic montenegrói miniszterelnökkel.

A kormányfő az Országházban fogadta montenegrói kollégáját
Montenegrónak az Európai Unióban van a helye, az ország felkészült, hogy a közösség tagja legyen - jelentette ki Orbán Viktor kormányfő pénteken az Országházban, miután tárgyalást folytatott Dusko Markovic montenegrói miniszterelnökkel.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
