Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter szerdán Miskolcon tárgyalna szülőkkel, tanárokkal és igazgatókkal az oktatásügy helyzetéről - írta a Magyar Idők.
A miniszter felkérte Kriza Ákos polgármestert és a helyi tankerületi igazgatót, hogy szervezzenek meg egy találkozót szerdára a közelmúltban meghirdetett köznevelési párbeszéd jegyében, amelyen az ottani szülőkkel, igazgatókkal, pedagógusokkal egyeztetnek.
Balog Zoltán azért is utazna Miskolcra, mert az általa összehívott köznevelési kerekasztal ellenére fáklyás felvonulást szerveznek a szakszervezetek a városba a jövő hétre. A megmozduláson öt érdekképviselet vesz részt.



