Hidvéghi Balázs a párt YouTube-csatornáján jelentette be, hogy a Fidesz jelöltjei órákon belül megszerezték a szükséges aláírásokat.
A Fidesz kommunikációs igazgatója kiemelte: voltak olyan körzetek is, ahol rövid időn belül az induláshoz szükséges aláírások többszörösét adták le egy-egy jelöltre. Hidvéghi Balázs hozzátette azt is, hogy az aláírásgyűjtés és a választók személyes megkeresése ezután is folytatódik, hiszen „mindenkire szükség van ahhoz, hogy megvédjük Magyarországot”.



