Kedden hivatalosan is megnyitotta budapesti központját az Egészségügyi Világszervezet (WHO). Az eseményen Mikola István, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára azt mondta: olyan együttműködést kezdhet meg hazánk a szervezettel, amely segítheti a jelenlegi nagy kihívások kezelését.




