„Mennyi pénzt kapott a Jobbik Simicskától?”

Vona Gábort papírpénzutánzattal dobálták meg Szombathelyen

Belföld
  • 2018.02.22. - 21:29

Papírpénzutánzattal dobálták meg Vona Gábort, a Jobbik elnökét csütörtök este pártjának szombathelyi kampányrendezvényén - értesült az MTI helyszíni forrásokból.

A Fő téri utcafórumon, miután Vona Gábor 100-150 ember előtt ismertette pártja programját és már hallgatósága kérdéseire válaszolt, egy fiatalember Mennyi pénzt kapott a Jobbik Simicskától? felkiáltással egy köteg "30 ezüst értékű Simi bankót" dobott a pártelnök felé - írta meg a részleteket a Vaol.hu
Vona Gábor csütörtökön Kőszegen és Körmenden is kampányolt pártjának országgyűlési képviselőjelöltjei mellett.

Reklám