Megújul a volt szovjet laktanya Kecskeméten

Az önkormányzat 1,6 milliárd forintot fordít a barnamezős rekonstrukcióra

Belföld
  • 2017.01.06. - 07:25

A kecskeméti önkormányzat több mint 4 milliárd forint pályázati pénzt fordít a Rudolf-laktanyára, azonban az állami pénzeknek és a vállalkozói tőkének köszönhetően ennek többszöröséből újulhat meg a volt szovjet laktanya és környezete; a homokbányai lakótelepen másfél milliárd forintos fejlesztést valósítanak meg.

rudolflaktanya576
Reklám