Megtartották a nemzeti tanévnyitót

Balog: az iskola csak "kölcsön kapja" a szülőktől a gyerekeket

Belföld
  • 2015.08.30. - 19:34

Az iskola csak "kölcsön kapja" a szülőktől a gyerekeket, ami komoly felelősséggel jár - hangoztatta az emberi erőforrások minisztere a nemzeti tanévnyitón vasárnap a Borsod megyei Hejőkeresztúron.

tanényitó576
Reklám