Megemlékezések a nándorfehérvári diadalról

"Magyarország már évszázadokkal ezelőtt is Európa védelmezője volt"+VIDEÓ

Belföld
  • 2015.07.22. - 11:31

Díszsortűzzel, díszmenettel, koszorúzással és történelmi sétával is emlékeznek az 1456-os nándorfehérvári diadalra ma Budapesten. A nándorfehérvári csatára emlékezve magunkat és egész Európát emlékeztetni kell arra, hogy Magyarország már évszázadokkal ezelőtt is nemcsak része, hanem védelmezője is volt Európának - hangsúlyozta Hoppál Péter, az Emberi Erőforrások Minisztériumának kultúráért felelős államtitkára.

1 / 8
Reklám